Pierścionki i biżuteria
na zamówienie

Złota Linia to miejsce w którym to Ty decydujesz, jaką biżuterię mamy dla Ciebie stworzyć. Wybierając jej wzór, formę, kolor materiału i co najważniejsze dostosowując ją do swoich możliwości finansowych. Skorzystaj z naszego 25 letniego doświadczenia w branży i stwórz unikatową biżuterię jakiej nie ma nikt !

Opisz nam swój pomysł na wymarzony wzór piersionka który widziałaś/eś na zdjęciu w gazecie lub napisz nam jak byś je przeprojektował/a.
Do kompletu zamów naszyjnik i umieść w nim ulubiony szczęśliwy kamień, może dasz się skuć na błękit Tanzanitu?
Złota Linia to pracownia która realizuje indywidualne projekty swoich klientów, dostosowując się do ich wskazówek i wraz z nimi tworzy niepowtarzalne wzory. Daj nam pomóc zrealizować swoje marzenia wypełniając formularz obok.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie tworzenia. Doradzimy, jak rozwiązać kwestie techniczne i dopracować detale.

Jeśli zaś nie posiadasz gotowej wizji, pomożemy Ci wymyślić ciekawy projekt i wykonać go dla Ciebie.

Dajemy Ci do wyboru szeroki wachlarz materiałów i technik, które pozwolą uzyskać spektakularny rezultat: różne kolory metali, eksperymentowanie z kształtami, matowanie powierzchni, dobieranie kamieni szlachetnych i syntetycznych. Wszystko to, co pozwoli na fantazyjne i stylowe ozdobienie swojej biżuterii.

NASZA GWARANCJA JAKOŚCI ORAZ WIARYGODNOŚCI:

  • Każdy wyrób ma imiennik czyli znak firmowy, gwarantujący fakt że obrączki wykonano w naszej pracowni. Dzięki temu zawsze możecie do nas wrócić w razie problemów.
  • Każdy brylant oraz inny kamień naturalny posiada swój certyfikat autentyczności. Opisuje on wszystkie parametry dotyczące kamieni.
  • Gwarancja na brylanty to 1 rok.
  • Wszystkie wyroby posiadają próbę złota nadaną przez Urząd Probierczy we Wrocławiu.
  • W razie jakichkolwiek uszkodzeń wynikających z wady powstałej podczas produkcji wyrobów, producent czyli Złota Linia pokrywa całkowity koszt naprawy.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów lub odwiedź nas w naszym sklepie.

zielone
niebieskie
rowe
fioletowe

Formularz kontaktowy

Nie wiecie jak złożyć zlecenie, wykonania obrączek ślubnych? Kliknijcie w link i pobierzcie pomocnik, który przeprowadzi Was przez główne zagadnienia w temacie: Obrączek na zmówienie :). Możecie też wydrukować plik i uzupełnić go wstępnie, by przygotować się do rozmowy ze złotnikiem. W razie dodatkowych pytań, chętnie pomożemy Wam już osobiście w salonie 🙂 Powodzenia!    0

    Wpisz wyraz i przeszukaj nasz sklep internetowy.