„Pamiętam jak 34 lat temu otwierałem swoją pracownię złotniczą z nadzieją na  stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie mógł zrealizować swój pomysł na biżuterie. Spełniając tym samym swoje małe, osobiste marzenie, zamknięte w kawałku złota lub srebra.”

–   Założyciel Złotej Linii

Z

łota Linia powstała w 1990 roku, jako miejsce wyjątkowych projektów dla wymagających Klientów. Jej założycielem jest mój Ojciec. Człowiek z pasją do tworzenia urokliwej i oryginalnej biżuterii.

Już od 35 lat z wielką satysfakcją kreuje autorskie, niepowtarzalne modele jubilerskie. Mistrz złotnictwa, który dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu szkoli i egzaminuje kolejne pokolenia złotników. Specjalista, który każdego dnia w swojej pracowni, wyrabia w sobie wrażliwość pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań swoich Klientów.

Mimo upływu czasu, dużej konkurencji oraz w dobie masowo produkowanej biżuterii, Złota Linia nie przestaje tworzyć. Teraz wspólnie w rodzinnym gronie, wraz z profesjonalną kadrą jubilerską, realizujemy unikalne, ekskluzywne zlecenia naszych Klientów. Każdy produkt komponujemy ręcznie, z najwyższą precyzją i dbałością o jakość materiałów. Starannie i trafnie dobieramy certyfikowane kamienie szlachetne. Łączymy tradycję z najnowszymi trendami. Wierzymy w to, że nie jest to jedynie kawałek maszynowo przetworzonego metalu, a fantastyczny środek wyrazu naszej osobowości.

Kreowanie biżuterii przynosi nam niesamowitą satysfakcję, a rzesze stałych, zadowolonych Klientów są tego doskonałym potwierdzeniem. W profesjonalny sposób dzielimy się naszą wiedzą i na długie lata sprawiamy przyjemność zarówno kupującym jak i obdarowanym.

Aleksandra Barsznica, Opiekun Klienta w  Złotej Linii

0
LAT RAZEM

DLA CIEBIE

Pamiętaj że to Ty decydujesz jak ma wyglądać Twoja Biżuteria. Pozwól nam zrealizować tę wizję.
0
LAJKÓW NA FB

OD NAS

Złota Linia to zespół doświadczonych i zdolnych złotników którzy pracują w tym zawodzie ponad 20 lat, ale przede wszystkich są to przyjaciele. Ludzie którzy kochają to co robią i tworzą z nami to niezwykłe i rodzinne miejsce.
0

Wpisz wyraz i przeszukaj nasz sklep internetowy.