Nasza firma jubilerska działa już od bardzo wielu lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na dostarczanie jakościowych dewocjonaliów oraz ozdób na każdą okazję. Oferta sklepu internetowego została w ostatnim czasie wzbogacona między innymi o krzyżyki. Prezentowane akcesoria zostały wykonane ze złota, dzięki czemu znakomicie prezentują się na szyi, a także stanowią bardzo efektowny element biżuterii.

Szeroka oferta firmy

Propozycja naszej firmy jubilerskiej to między innymi złoty krzyżyk próby 585. Jest on pusty w środku, dzięki czemu odznacza się niewielką wagą, a jego wypukłość sprawia, że doskonale prezentuje się podczas noszenia na szyi. Sporym zainteresowaniem klientów cieszy się również krzyżyk z wizerunkiem Jezusa Ukrzyżowanego, który jest rodowany na biało. Niezwykle efektownie prezentuje się również złoty krzyżyk w stylistyce diamentowanej. Widoczne rozbłyski emitowane od samego centrum krzyżyka nadają mu dodatkowego blasku.

Prezentowane akcesoria i dewocjonalia mogą stanowić doskonały pomysł na prezent na różnego rodzaju uroczystości kościelne, jak na przykład Pierwsza Komunia, bierzmowanie czy też ślub. Oferowane produkty zostały wykonane ze złota wysokiej próby 585, co sprawia, że akcesoria nie czernieją oraz nie ma problemów z utrzymaniem ich w czystości. Ważną informacją jest fakt, że dzięki jakościowemu wykonaniu, prezentowane krzyżyki nie podrażniają oraz nie uczulają skóry, co jest szczególnie istotne w przypadku kontaktu z delikatną skórą dzieci.

Dostarczamy wyroby zarówno te najbardziej efektowne, jak i nieco prostsze nadające się jako pamiątka na przykład na chrzciny. Prezentowane krzyżyki posiadają solidne zapięcie, co sprawia, że łańcuszek się nie zerwie nawet wskutek długotrwałego używania. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Szeroka oferta firmy oraz jakościowe wykonanie wszystkich produktów dają nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9