Obrączki ślubne to nie tylko zwykła biżuteria noszona na palcu. To przede wszystkim wyjątkowy symbol miłości, wierności i przywiązania. To jednocześnie pewna oznaka nieskończoności, która wyraża się w zamkniętym, niemającym początku ani końca okręgu. Obrączki przypominają nie tylko o złożonej przysiędze małżeńskiej, ale przede wszystkim o drugiej osobie, z którą zamierzacie spędzić całe życie i której cząstkę zawsze chcecie mieć przy sobie. Powinno się je starannie dobrać, ponieważ będą Wam towarzyszyły każdego dnia przez wiele lat. Istotny jest nie tylko wybór odpowiedniego rozmiaru, ale również ich ciężaru i fasonu. Wygląd obrączek, które są przecież codzienną biżuterią i której nie zmienia się od tak, musi pasować w pewien sposób do waszej osobowości i odpowiadać indywidualnym gustom.
W swojej ofercie posiadamy między innymi: obrączki ślubne klasyczne, fazowane, z brylantami, piłowane, matowane, dwukolorowe, obrączki grawerowane i wiele więcej. Wachlarz możliwości jest więc szeroki, by każdy mógł znaleźć niepowtarzalny wzór.
Wszystkie proponowane przez nas obrączki ślubne zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, ze szczególną dbałością o detale. Mijające lata pięknej miłości nie wpłyną więc na stan waszych obrączek, które z dumą będziecie mogli nosić już na zawsze. Będą niezniszczalne jak prawdziwe uczucie. Oferujemy różnorodne, w tym autorskie wzornictwo, dzięki czemu poczujecie się jeszcze bardziej wyjątkowi. Proponujemy również usługę przetapiania złota. Jeżeli posiadacie zalegające w domu złoto w różnej postaci – stare obrączki ślubne albo nieużywane naszyjniki, pierścionki lub bransoletki – możecie tę biżuterię przynieść do nas. Przetopimy ją, dzięki czemu obrączki ślubne będą wykonane taniej. Jest to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także możliwość zachowania sentymentu, który być może macie do biżuterii nienoszonej z różnych powodów, a którą można jeszcze wykorzystać. Przyjmujemy nawet złoto o różnej formie, próbie i kolorze.

Wyświetlanie 1–12 z 47 wyników