Nasza firma działa we Wrocławiu już 30 lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala na zaoferowanie jakościowej biżuterii. Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się między innymi naszyjniki z medalikiem Matki Boskiej oraz z krzyżykiem. Wszystkie prezentowane akcesoria zostały wykonane z próby złota 585, dzięki czemu odznaczają się wysoką wytrzymałością i doskonale się prezentują. Oferowane naszyjniki z krzyżykiem oraz z medalikiem Matki Boskiej to doskonały pomysł na prezent.

Szeroka oferta firmy

Sporym zainteresowaniem cieszy się medalik Matki Boskiej Częstochowskiej. Jeden z naszych produktów przedstawia wizerunek Maryi na tle serca. Jest on dwustronny, dlatego nie ma potrzeby kontrolowania czy się nie obrócił. W ostatnim czasie oferta sklepu internetowego została wzbogacona także o naszyjniki z krzyżem. Posiadamy produkty przedstawiające nie tylko sam krzyż, ale także Pana Jezusa na nim.

Jakościowe wykonanie

Prezentujemy również medalik z wizerunkiem Matki Boskiej stworzony w technologii laserowej. Sprawia to, że naszyjnik jest płaski i nie wystaje nawet spod cienkiego ubrania. Wszystkie oferowane naszyjniki zostały wykonane z niezwykle lekkich materiałów, dzięki czemu nie sprawiają one dyskomfortu podczas noszenia i można bardzo szybko zapomnieć, że ma się na sobie jakąkolwiek biżuterię. Polecamy przede wszystkim akcesorium przedstawiające Maryję z profilu. Jego oryginalny i niestandardowy kształt sprawia, że doskonale się prezentuje i nie może pozostać niezauważonym. Niektóre produkty są dostępne także w mniejszych rozmiarach, dzięki czemu stanowią idealną pamiątkę dla najmniejszych dzieci.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów. Prezentowane medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej oraz naszyjniki z krzyżem zostały w odpowiedni sposób zabezpieczone przed zerwaniem. Jakościowe wykonanie sprawia, że akcesoria nie uczulają oraz nie ciemnieją nawet pod wpływem długotrwałego użytkowania.

Wyświetlanie 1–12 z 61 wyników