Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowej biżuterii na każdą okazję. W ostatnim czasie oferta sklepu internetowego została wzbogacona między innymi o pozłacany komplet ze srebra składający się z kolczyków oraz naszyjnika. Przeprowadzone na przestrzeni lat liczne realizacje dają nam gwarancję spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientek.

Pozłacana biżuteria, czyli dokładnie co?

Komplety pozłacane są wykonane ze srebra, a następnie pokrywane złotem. Podczas kąpieli, w czasie której na elementach osadzają się złote drobinki, powstaje tzw. powłoka galwaniczna. To właśnie ona sprawia, że biżuteria nie tylko doskonale się prezentuje, ale dodatkowo jest zabezpieczona przed utlenianiem i czernieniem. Zazwyczaj warstwa wykonana ze złota nie przekracza 0,5 mikrometra, choć zdarza się, że jubilerzy decydują się na nakładanie nawet dwóch warstw. Najodpowiedniejsze oraz najtrwalsze są ozdoby wykonane z 24-karatowego złota, ponieważ tego typu materiały nie czernieją.

Srebro 925

Przy wyborze srebrnego kompletu warto zwrócić uwagę na próbę danego materiału. W tym miejscu trzeba podkreślić, że nie ma wyrobów wykonanych w stu procentach z danego kruszcu. Srebro jest materiałem miękkim, dlatego aby zapewnić jego znakomite właściwości, dodaje się do niego domieszki innych metali. W przypadku próby 925 procent czystego srebra w wyrobach jubilerskich to aż 92,5 procent.

Zdarza się, że u niektórych osób styczność ze srebrem wywołuje reakcje alergiczne, jednak dzieje się tak tylko w przypadku biżuterii niskiej jakości. Prezentowana w naszej firmie kolekcja srebrna została wykonana z jakościowego kruszcu o bardzo wysokiej próbie, dzięki czemu prezentowane naszyjniki czy też kolczyki nie uczulają i nie podrażniają skóry. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Oferowane kolekcje sprawdzą się idealnie podczas różnych uroczystości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7