Jakie pierścionki zaręczynowe podobają się kobietom?

Zaręczyny to wyjątkowy moment, który pamięta się do końca życia. O tej niepowtarzalnej chwili przypomina pierścionek, dlatego jego zakup powinien zostać dogłębnie przemyślany. Wyborowi podlegają elementy, takie jak materiał, z którego został wykonany, kamień umieszczony w pierścionku, a także styl, jakim się charakteryzuje. Niektóre kobiety lubią biżuterię dużą i wyrazistą, inne zaś wolą dodatki drobne i nierzucające się w oczy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zorientować się, jaki rodzaj biżuterii nosi partnerka i poszukać akcesoriów utrzymanych w podobnej stylistyce oraz zbliżonym guście.

Pierścionki z koronką

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszą się pierścionki zaręczynowe z charakterystyczną koronką, we wnętrzu której znajduje się kamień. Tego typu akcesoria odznaczają się niespotykanym wyglądem oraz znakomitym sposobem na wyróżnienie kamienia. Zazwyczaj jest to brylant, szafir albo szmaragd. Niezwykle piękne są pierścionki zaręczynowe z różowego złota przyozdobione kamieniami. W doskonały sposób wyróżniają się one na tle innych akcesoriów utrzymanych w tradycyjnej stylistyce.

Pierścionki zaręczynowe mogą zostać wzbogacone o specjalny grawer przedstawiający imiona zakochanych czy też datę zaręczyn. Jako ciekawostkę można powiedzieć, że każdy z kamieni umieszczonych w pierścionku ma swoją symbolikę. Diament jako najcenniejszy kamień szlachetny jest symbolem wiecznej miłości. Dodatkowo utrzymany w białej kolorystyce symbolizuje niewinność i czystość. Innym kamieniem niezwykle często wybieranym do pierścionków zaręczynowych jest rubin. Jego czerwony kolor jest znakiem miłości, pasji i odwagi. Bardzo popularny w ostatnich czasach stał się natomiast szmaragd. Symbolizuje siłę i szczęście wewnętrzne. Dodatkowo jego zielony kolor oznacza bezpieczeństwo i harmonię.

Wybierając pierścionek zaręczynowy można spojrzeć nieco w przyszłość i zawczasu poszukać obrączek, których kolorystyka oraz stylizacja będą dopasowane do kupowanego pierścionka.

0

Wpisz wyraz i przeszukaj nasz sklep internetowy.