Kiedy kupować/zamawiać obrączki ?

Zdania naszych klientów są mocno podzielone w tej sprawie. Jedni odbierają już gotowe obrączki rok wcześniej, drudzy zaś zaczynają rozglądać się za wzorem miesiąc przed samą uroczystością.

W ramach ciekawostki:

Pewnego dnia w godzinie otwarcia naszego sklepu, zapukał do naszych drzwi klient który, zgubił swoje obrączki na wieczorze kawalerskim. Uroczystość miała się odbyć na drugi dzień. Zrozpaczony mężczyzna potrzebował TANICH ( bo to już druga para), PROFESJONALNIE WYKONANYCH ( aby narzeczona nie zauważyła różnicy) oraz EKSPRESOWO WYKONANYCH ( bo uroczystość za kilkanaście godzin), obrączek. Zamówił je u nas o10 rano, a o 16 tego samego dnia, odebrał identycznie wykonany wzór. Happy End.

Wracając do tematu, kilka dobrych rad:

Jeśli jubiler proponuje Wam promocyjną cenę tak jak my klientom na targach ślubnych lub gratisową usługę np. za polubienie na facebooku, korzystajcie z tych promocji.

U małych jubilerów obrączki można zamówić już kilka miesięcy wcześniej i na spokojnie dokonać ustaleń. Samo zamówienie wystarczy odebrać dwa tygodnie przed ślubem. Termin ten pozwala Wam na dokonanie ewentualnych poprawek, bez presji czasowej i gwarantuje że już więcej nie schudniecie, co pozwoli na zachowanie odpowiedniego rozmiaru.

POLECAMYOtwieranie „zleceń otwartych”, czyli możecie zrobić sobie wstępną bezpłatną wycenę, zmierzyć rozmiar, wybrać wzór i zostawić takie zlecenie u nas w pracowni. Do jego realizacji przystąpimy po wpłacie przez Was zaliczki, a taka opcja umożliwia Wam szybkie wznowienie zamówienia bez straty czasu na powtarzanie kolejny raz tych samych parametrów oraz CO WAŻNE tak możecie już zarezerwować sobie termin odbioru w naszym kalendarzu zamówień.

0

Wpisz wyraz i przeszukaj nasz sklep internetowy.