Znaleźliśmy dla Was ciekawe miejsce na organizację wesela, bankietu, konferencji naukowe czy szkolenia- Złota Linia gorąco POLECA!

Chcemy ułatwić Wam życie więc wyszukujemy dla Was wspaniałe miejsca które z całego serca polecamy.

Co oferuje Hotel „Piotr” i Restauracja „Magdalenka”:

  • organizację Wesela

  • miejsce na konferencję naukową

  • spotkanie biznesowe

  • szkolenia

  • świetną lokalizację na zimowy wypad na narty

Hotel Piotr i restauracja Magdalenka to perełka Boguszowa-Gorce.

Co wyróżnia to miejsce?

Świetny standard pokoi przy rozsądnych cenach, wspaniały wystrój restauracji i hotelu ale przede wszystkim, uprzejmość i wieczny uśmiech na twarzach gospodarzy tego miejsca. Po prostu, zarażają swoim dobrym humorem! Według nas, dobra atmosfera miejsca ma priorytetowe znaczenie i takie miejsca chcemy Wam polecać.

Od Lipca, Hotel „Piotr” otwiera także swój basen, wiec jest to świetna opcja na letnie upały! Trudno nie wspomnieć o tym że nie można się tam nudzić. Rozrywkę zapewniają sala bilardowa oraz kręgielnia! Jak traficie w dobrym momencie lub uśmiechniecie się do właścicielki Magdy, możecie nawet liczyć na kameralny koncert fortepianowy! Polecam, byliśmy i sprawdziliśmy. Klimat nie do opisania!

Okolica sprzyja spacerom dla aktywnych osób gdyż bardzo blisko znajduje się Góra o nazwie Dzikowiec. Latem jest to świetny sposób na spalenie kilku kalorii lub  po prostu spacer przez wspaniały las świerkowy. Zimą otwarty jest tam stok narciarski dla amatorów sportów zimowych. Uwaga! W brew pozorom zjazd nie jest taki prosty.

Więcej nie słodzimy. Zapraszam na stronę www.hotelpiotr-gorce.pl

Sami zapoznajcie się z tym miejscem 🙂

Zapraszamy

Złota Linia 😉

0

Wpisz wyraz i przeszukaj nasz sklep internetowy.